Wyjątkowe zakończenie roku

W Auli Zespołu Szkół Nr 2 doszło do wyjątkowego wydarzenia. Było nim spotkanie Stowarzyszenia „Boks” Lubin z władzami szkoły i reprezentantami miasta, którzy wspierają naszą inicjatywę od samego początku. Gromkie brawa, nagrody dla zawodniczek i zawodników. W takiej atmosferze minęło nam spotkanie, które zakończyło owocny rok 2016.

Spotkanie rozpoczął prezes Stowarzyszenia „Boks” Lubin Mariusz Babicz. – Niezmiernie mi miło, że możemy spotkać się w tak licznym gronie i podsumować mijający rok. Dziękuję, że jesteście. Stowarzyszenie rośnie w siłę. Jest nas coraz więcej i sukcesywnie powiększamy pięściarską rodzinę – podkreślił szef stowarzyszenia.

Następnie głos zabrał Zbigniew Siwak, jeden z trenerów, który jest także współzałożycielem SBL. – Rozwijamy się prężnie i każdy w naszym stowarzyszeniu realizuje swoje marzenia. Nie byłyby one możliwe do realizacji bez wsparcia sponsorów i władz miasta, od których mamy silne wsparcie – mówił trener.

Naszymi gośćmi specjalnymi byli: Bogusława Potocka-Zdrzalik Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lubinie, Jolanta Lemańska Naczelnik Biura Zamówień Publicznych, Marian Szagała dyrektor ZS nr2, Dariusz Tomaszewski dyrektor ZS nr1 oraz Romuald Kujawa Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki.

Przewodnicząca Rady Miasta Lubi Bogusława Potocka-Zdrzalik, złożyła wszystkim świąteczne życzenia. – Korzystając z okazji chciałam wszystkim życzyć wyjątkowych i rodzinnych świąt. Sportowo, oczywiście sukcesów w nadchodzącym nowym roku. Reprezentantka władz naszego miasta skierowała również te słowa. – Z naszej strony ufundowaliśmy kilka nagród, które chcielibyśmy wręczyć zawodnikom za godne reprezentowanie Lubina i sukcesy.

Pamiątkowe statuetki za wyniki sportowe otrzymali Błażej Bochenek, Patryk Cytera, Łukasz Kwaśnik i Robert Szczepański za udany debiut w ringu. Dyplomy za zasługi dla stowarzyszenia, a także ciężką pracę i realizację celów otrzymali Karol Bartkowski, Sergiusz Kosiek, Kacper Witkowski,Patrycja Gadzicka i Katarzyna Pletenik. Stowarzyszenie wyróżniło także trenera Mieczysława Massiera, dyrektora Mariana Szagałę, Mateusza Owczarka, Szymona Zająca i sekretarza Marcina Rzepkę.