Wspólna zabawa na kręgielni

Dla każdego dzisiejsze spotkanie było czymś innym, ale dla wszystkich na pewno – wyjątkowym spędzeniem czwartku i podsumowaniem w sposób oczywiście sportowy Waszej całorocznej pracy. Wspólna zabawa na kręgielni była dla Was nagrodą za wytrwałe treningi.

Czwartkowe popołudnie było pełne pozytywnych emocji. Wspólna gra w kręgle klasyczne była jedną wielką wspaniałą integracją! Zabawa, ale także nieco wysiłku i przemyśleń, bo tak do końca nie było łatwo zbić te 9 kręgli. – Wyjątkowa zabawa, która jeszcze bardziej integruje nas wszystkich i ma wielki wpływ na większe utożsamianie ze stowarzyszeniem. Wyniki podczas gry w kręgle nie były oczywiście najistotniejsze, choć oczywiście każdy liczył na dobry rezultat. Najważniejsze było jednak to, abyśmy razem spędzili czas w nieco inny sposób jak codzienne treningi – podkreśla Dawid Oborski, trener Stowarzyszenia „Boks” Lubin.

Mamy nadzieję, że taka forma spędzenia wspólnie czasu przypadła Wam do gustu. Zapowiadamy, że na pewno nie będzie to nasza wspólna ostatnia wizyta na kręgielni!