Wyjątkowe walki Patryka i Błażeja

W hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim w ramach Dni Konstantynowa Łódzkiego odbyła się Gala Boksu Amatorskiego o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza. Stoczono 21 walki. W tej wyjątkowej rywalizacji udział wzięło dwóch naszych zawodników.

Na ringu w Konstantynowie pojawili się Patryk Cytera i Błażej Bochenek w asyście naszych trenerów, Zenona Świderskiego i Zbigniewa Siwaka.

Wyniki walka:

60 kg JUNIOR czerw. Andrzej HOT MUKS Widzew Łódź – nieb Błażej BOCHENEK Boks Lubin 0:3

69 kg JUNIOR czerw. Adrian ADAMCZEWSKI MUKS Widzew Łódź – nieb Patryk CYTERA Boks Lubin 0:3

Celem imprezy była popularyzacja pięściarstwa, a hasło organizatora walk: „Boks w ringu, nie na ulicy”, najlepiej oddaje intencje wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania gali boksu w naszym mieście.

Do turnieju zgłosiło się 47 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. Między innymi ze Świdnicy, Poznania, Radomska, Opoczna, Łodzi czy Warszawy. Łącznie odbyło się 20 pojedynków turniejowych oraz jedna walka pokazowa najmłodszych adeptów sztuki pięściarskiej.

Pragniemy podziękować naszemu sponsorowi MPWiK, za udzielenie wsparcia finansowego, bez którego wyjazd na turniej nie byłby możliwy. Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Stowarzyszenia Boks Lubin!

Dodaj komentarz