Do zobaczenia w 2020 roku!

Pięściarki i Pięściarze Stowarzyszenia „Boks” Lubin! Za nami już pięć lat wspólnych starań, aby pasją do boksu zainteresować jak największe grono osób. Pięć lat istnienia klubu, ale zdecydowanie więcej doświadczenia, gdyż podkreślmy za trenerów mamy Janusza Zarenkiewicza, Zenona Świderskiego, Piotra Siwaka, Zbigniewa Siwaka czy Dawida Oborskiego (maj 2015 rok po raz pierwszy w roli szkoleniowca w naszym Stowarzyszeniu), gdzie w przypadku pierwszych czterech pamiętają oni jeszcze czasy rozgrywek ligowych przy ul. Składowej.

Dodatkowo swoją wiedzą wspierają nas takie osobistości jak Mieczysław Massier, a o klubie pozytywnie wypowiadają się także Tadeusz Pawlak, były lekarz kadry narodowej na igrzyskach olimpijskich czy Roberto di Blasio (trener z Manziany), a także Józef Tracz, medalista w zapasach z Seulu. To wielkie wsparcie, które jest wielką motywacją do realizacji kolejnych projektów. Dodatkowo dziękujemy sponsorom, którzy od początku są naszym wielkim wsparciem!

Za nami powoli też kończy się bardzo udany 2019 rok. Dla wielu z was był udany pod kontem wyników w ringu, na sali treningowej, a także w kwestii spełnienia osobistych planów na parkiecie Zespołu Szkół nr 1 czy 2. W nadchodzącym Nowym Roku życzymy Wielu sukcesów w życiu osobistym, realizacji życiowych projektów i ZDROWIA, bo bez niego ciężko realizować cokolwiek.