Zapraszamy w szeregi Boks Lubin!

Powoli kończą się wakacje, a dla nas jest to moment powrotu do treningów, a także ogłoszenia naborów do naszego klubu! Apelujemy do wszystkich w każdym wieku! Jeśli czujesz, że boks jest dyscypliną dla ciebie, to zapraszamy w nasze szeregi!

Dołącz do rodziny Boks Lubin i razem z nami trzy razy w tygodniu ćwicz, ucz się techniki bokserskiej, zawieraj nowe znajomości, rozmawiaj z byłymi zawodnikami o historii boksu, przekazuj tę wiedzę kolejnym pokoleniom razem z nami!!!

Z czasem, kiedy nabierzesz krzepy i odpowiednich umiejętności, wyruszysz z nami na ring, aby tam konfrontować swoją wiedzę w praktyce z rówieśnikami z całego kraju i poza granicami naszego państwa, bo przecież mamy stały i bardzo dobry kontakt z Włoską Federacją Boksu i tamtejszymi klubami. Asyż, Chieti, Ferrara czy Rzym! Nie tylko będziecie mieli okazję szlifować się tam sportowo, ale także kulturalnie. Zwiedzicie wyjątkowe miejsca i poznacie równie wyjątkowych ludzi.

Zapraszamy w każdy wtorek (16.00 do 17.00), czwartek (16.00 do 17.00) i piątek (15.30 do 17.00) do wspólnych treningów w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Szpakowej 1 w Lubinie. Jeśli masz więcej pytań, a nie masz możliwości pojawienia się u nas, to napisz na kontakt@boks.lubin.pl, zadzwoń pod numer telefonu 723361727 i odwiedź naszą stronę internetową www.boks.lubin.pl oraz facebook: https://www.facebook.com/bokslubin/?fref=ts

Plakat_SBL_297x420_DRUK