Nabór przez duże N

Apelujemy do naszych zawodniczek i zawodników, jeśli macie w swoim otoczeniu znajomych interesujących się boksem to zaproście ich na nasz trening, gdzie będą mogli zwiększać wiedzę praktyczną i teorytyczną na temat tej wyjątkowej dyscypliny. Apelujemy także do wszystkich osób, które zechciałyby wstąpić w nasze szeregi! Zapraszamy! Nabór Trwa.

Jesteśmy klubem, który rozwija sportową pasję osób w każdym wieku. Nasza drużyna to nie tylko miejsce dbania o aktywność fizyczną, ale również poszerzania horyzontów i historii boksu. W klubie trenują byli pięściarze Zagłębia Lubin, nasi podopieczni mają okazję do szlifowania formy na obozach sportowych w Polsce i we Włoszech. Poznajemy inne kultury, nawiązujemy kontakty, które okazują się przyjaźniami na całe życie. W ostatnim czasie wicemistrzem Polski został Jakub Rajczewski, a srebrny medal na międzynarodowym turnieju zdobył także Szymon Mazij. Swoją wiedzę przekazuje młodym adeptom boksu Janusz Zarenkieiwcz, który jest medalistą igrzysk olimpijskich z Seulu, a także Zbigiew Siwak, który w ringu zaskoczyła wicemistrza olimpijskiego, Krzysztofa Kosedowskiego. Naszym szkoleniowcem jest także Zenon Świderski, zawodnik Legii Warszawa czy Widzewa Łódź. Swoją wiedzą wspiera nas także Mieczysław Massier czy Dawid Oborski, a niebawem na naszym treningu odwiedzi nas gość specjalny! W Zapraszamy w nasze szeregi!

Stowarzyszenie „Boks” Lubin trenuje przy ul. Szpakowej 1 w środy i czwartki od godziny 18.00 do 19.30, natomiast w piątki od 16.30 do 18.00.

W Zespole Szkół nr 1 na sportowym obiekcie przy ul. Składowej 1 w Lubinie trenujemy w poniedziałki i wtorki od godziny 16.30 do 18.00.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Stowarzyszenia „Boks” Lubin