Warszawsko Mazowiecki OZB dziękuję trenerowi Siwakowi

W Giżycku swoje zgrupowanie odbyli pięściarze Warszawsko Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego. W sztabie szkoleniowym znalazł się powołany na to wydarzenie trener Zbigniew Siwak. Poniżej zamieszczamy komunikat Wojciecha Nagórnego.

PODZIĘKOWANIE:
Zarząd Warszawsko Mazowieckiego OZB pragnie złożyć serdeczne podziękowania Przewodniczącemu Wydziału Wyszkolenia WM OZB p. Dariuszowi Karpińskiemu oraz trenerom Panom : Krzysztofowi Miałkiemu, Cezaremu Rzepnickiemu , Piotrowi Bukalskiemu i Zbigniewowi Siwakowi za zorganizowanie i przeprowadzenie obozu szkoleniowego dla kadry WM OZB, który odbył się w Giżycku , w dniach 21-30.08.2019 r. Dziękujemy za trud i pracę jaką włożyliście w wyszkolenie naszych zawodniczek i zawodników ,za wprowadzenie ich we wspaniały świat boksu. To dzięki Wam nasze zawodniczki i zawodnicy nauczyli się współdziałania w dążeniu do celu to dzięki Waszej pracy kształtujecie ich charaktery i pokazaliście że nie warto się poddawać i że dzięki ciężkiej pracy i wierze we własne umiejętności można osiągnąć sukces ,który przyjdzie już w najbliższych zawodach.

Wojciech Nagórny Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego OZB

Dodaj komentarz