Obóz sportowy Łukęcin 2019

Stowarzyszenie „Boks” Lubin wraz z pięściarzami Boks Polonii Świdnica, zawodnikami Fighter Klub Kaczmarek Grodowski Świdnica Świebodzice i Fighter Żarów mają za sobą niezwykle udane pełne sportowych emocji zgrupowanie. Miejscem treningów i aktywnego wypoczynku był Łukęcin.

Zainstalowaliśmy się tradycyjnie w ośrodku „Pionier”. Pierwsze dni obozu upłynęły pod znakiem treningów pod gołym niebem i przywitania z Morzem Bałtyckim, kąpiel wpisana w grafik zajęć ;). Każdy angażował się w zajęcia na sto procent, a można pokusić się o stwierdzenie, że nawet nieco więcej. Na szczególne wyróżnienie podczas trudów treningowych zasługują najmłodsi, a wśród nich Maciej Chowaniec, perspektywiczny młody wychowanek Stowarzyszenia „Boks” Lubin, który zrobił podczas obozu wielki postęp, co podkreślali także szkoleniowcy innych klubów. Młody adept pięściarstwa za swoją postawę został wyróżniony przez trenerów nagrodą z wyjątkową intencją, która mamy nadzieję, na długo zapadnie mu w pamięci.

Uważamy, że obóz, który odbył się w dniach od 2 do 12 sierpnia był niezwykle owocny pod względem zebranego doświadczenia, a także relacji między zawodnikami różnych klubów. Znakomitą integrację środowiska sportów walki możecie oglądać w naszej relacji FOTO.

Fot. Stowarzyszenie Boks Lubin

 

Dodaj komentarz