Ministerialna Akademia Boksu Olimpijskiego w Lubinie – ZAPRASZAMY!

Trwa otwarty nabór Stowarzyszenia „Boks” Lubin. Pięściarstwo to wspaniała dyscyplina pielęgnowana w naszym kraju przez wiele, wiele lat. Kolejne pokolenia, dzięki doświadczeniu byłych sportowców, nabywają wiedzę teorytyczną i praktyczną. W naszym Stowarzyszeniu dzieci w wieku 8-15 lat mają okazję wzięcia udziału we wspanialej przygodzie, jaką jest pięściarski projekt Akademii Boksu Olimpijskiego.

Program Ministerstwa Sportu Turystyki pt. Akademia Boksu Olimpijskiego kierowana jest dla wyżej wspomnianej grupy wiekowej, ale jeśli czujesz zamiłowanie do pięściarstwa już wieku 7 lat to również zapraszamy w nasze szeregi. Jeśli chodzi o wiek, nie mamy ograniczeń.

Od lewej: Janusz Zarenkiewicz i Józef Strzechowski

Każdy może trenować w naszym klubie amatorsko, poznawać wspaniałą sztukę walki i osoby związane niegdyś z pięściarskim światem, jak: Janusz Zarenkiewicz, Mieczysław Massier czy Wiesław Niemkiewicz. Wszyscy wspomniani wspierają nasz projekt. Znajdziecie nas na salach gimnastycznych w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Szpakowej 2 i Zespole Szkół nr 1 przy ul. Składowej 1.

Godziny treningów:
Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie, ul. Szpakowa 1
Poniedziałek: 19:30 – 21:00
Środa: 18:00 – 19:30
Piątek: 16:30 – 18:00

Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Lubinie, ul. Składowa
Wtorek: 19:00 – 21:00
Czwartek: 18:00 – 20:00

Nasi wychowankowie, od lewej: Jakub Rajczewski i Szymon Mazij

 

 

Dodaj komentarz