Ferie z uśmiechem, ale i z solidnym treningiem

Podczas przerwy od szkoły tradycyjnie prowadzimy zajęcia sportowe. Już pierwszego dnia naszych treningów mieliśmy nową twarz. Gratulujemy wyboru tej piękniej dyscypliny i zapraszamy na kolejne zajęcia.

Kilkunastoosobowa ekipa Stowarzyszenia „Boks” Lubin szkoliła się dziś pod okiem trenera Zbigniewa Siwaka na parkiecie Zespołu Szkół Nr 1 w Lubinie, a podczas treningu z workami czas odmierzał nasz prezes Mariusz Babicz. Nie było taryfy ulgowej, choć podczas ferii zimowych bardziej skupiamy się na ogólnorozwojówce i rekreacji. Każdy dał z siebie 100 % możliwości, a podczas meczu koszykówki, wynik schodził na plan dalszy, bo najważniejsze było wybieganie, współpraca i dobra zabawa.

Kolejne zajęcia już jutro o godzinie 11.00, ponownie na parkiecie Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie przy ul. Składowej 1, a w środę spotykamy się o 11.00 na pływalni Ustronie przy ul. Marii Konopnickiej 5. 31 stycznia i 1 lutego jesteśmy ponownie na Składowej. W weekend przerwa i drugi tydzień ferii przebiegnie w takim samym rytmie jak pierwszy. Zapraszamy na zajęcia wszystkich chcących poznać pięściarstwo!!!

Fot. Stowarzyszenie Boks Lubin