Zapraszamy w nasze szeregi

Rok szkolny rozpoczął się, a my wracamy do treningów! Zapraszamy tym samym nowe osoby, które chciałyby rozpocząć przygodę z tak wyjątkową dyscypliną jaką jest boks. Trenujemy na dwóch obiektach.

Stowarzyszenie „Boks” Lubin dba o ogólny rozwój swoich podopiecznych. Już od najmłodszych lat można poznać tajniki pięściarstwa. Z początku zabawa, a z czasem coraz więcej elementów pięściarstwa jak walka z cieniem czy tarczowanie, które w konsekwencji mogą otworzyć Wam drogę do ringu i realizacji sportowego marzenia. Mamy w swoich szeregach brązowego medalistę igrzysk olimpijskich i mistrzostw Europy Janusza Zarenkiewicza, który wspiera nas swoją wiedzą. Trenują u nas również inni byli zawodnicy pięściarskiego Zagłębia Lubin. Co roku odwiedzamy naszych południowych przyjaciół, a mianowicie Włochów, z którymi pod gołym niebem sparujemy w Asyżu, Chieti czy pięknej Manzianie. W nasze szeregi może wstąpić praktycznie każdy, od 0 do 100 lat! Mamy w swoich szeregach trenera kadry narodowej kadetów. Bierzemy udział w projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Niezależnie od umiejętności, tego czy ktoś jest bardziej lub mniej sprawny fizycznie, może zostać naszym członkiem. Jeżeli chcesz cieszyć się sportem, który pomoże ci poczuć się lepiej fizycznie i psychicznie to nasz klub jest dla Ciebie dobrym miejscem na rozwój! Więcej o nas na stronie www.boks.lubin.pl i pod telefonem:

GODZINY TRENINGÓW:
Poniedziałek: 16:30 – 18:00
Środa: 16:30 – 18:00
Piątek: 16:30 – 18:00

Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie, ul. Szpakowa 1
Wtorek: 19:00 – 21:00
Czwartek: 18:00 – 20:00
Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Lubinie, ul. Składowa 1

Dodaj komentarz