Ferie zimowe – wspomnienia (FOTO)

Co prawda minęło trochę czasu od zakończenia ferii zimowych, ale my wiemy, że był to dla was wspaniały moment na relaks i trening, dlatego też chcemy wam fotograficznie przypomnieć o tym wyjątkowym wydarzeniu w szeregach naszego Stowarzyszenia. Kilka słów kieruje także do Was nasz prezes.

Przez dwa tygodnie na parkiecie sali przy ul. Składowej liczna grupa naszych podopiecznych wspólnie z trenerami Zarenkiewiczem i Siwakiem ostro trenowała. Przerwa od szkoły nie była równoznaczna z przerwą od zajęć, zresztą każdemu z nas ciężko jest się rozstać z treningiem.

– Dziękuję wszystkim za wspólne wspaniałe zajęcia, podczas których solidnie rozwijaliście swoje umiejętności, poprawialiście technikę, a także nawiązywaliście nowe znajomości, bo należy podkreślić, iż właśnie ferie zimowe przywiodły w nasze szeregi kolejnych miłośników pięściarstwa! Nasza rodzina rośnie w siłę i to nas bardzo cieszy. Podczas przerwy od szkoły nasza wychowanka Milena Tomaszewska miała okazję sparować z Katarzyną Marek z głogowskiej Fitareny. Obu paniom dziękuję za podjęcie rękawic i wspaniałe sportowe emocje. Zarówno Milena jak i Katarzyna mają przed sobą wspaniałą przyszłość i już niebawem może ponownie zmierzą się ze sobą. Dziękujemy też trenerowi Kamilowi Mikołajczykowi, a więc trenerowi wyżej wspomnianej głogowianki, za przyjęcie zaproszenia. Nasze drzwi są dla was zawsze szeroko otwarte. Puentując, cieszę się, że wybraliście podczas ferii zimowych zajęcia z naszym Stowarzyszeniem, świadczy to również o wspaniałej atmosferze w naszym klubie i tym, że bardzo utożsamiacie się z nami. Dziękuję w imieniu zarządu Stowarzyszenia „Boks” Lubin – mówi Mariusz Babicz, prezes Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz