Otwarty nabór!

Jeszcze na dobre nie zaczął się Nowy Rok, a my już wychodzimy do mieszkańców naszego powiatu ze sportowym pozdrowieniem i zaproszeniem na nasze zajęcia. Jeśli czujecie w sobie bakcyla do boksu to nasze Stowarzyszenie jest dla Was dobrym wyborem.

Nie musisz być od razu mistrzem. Najważniejsze jest to, aby wyjść z domu, poruszać się we wspaniałym towarzystwie ludzi, którzy przyjmą Was serdecznie. Nasze Stowarzyszenie choć młode, bo powstaliśmy w 2014 roku to bardzo doświadczone i zaprawione w boju. W swoich szeregach mamy byłych zawodników pięściarskiego Zagłębia, w tym Janusza Zarenkiewicza, a to nazwisko chyba nie trzeba przypominać, bo szkolić się pod okiem medalisty igrzysk olimpijskich to wyjątkowa sprawa. Wskazówki, które zapamiętamy do końca życia.

Naszą inicjatywę wspierają takie legendy jak Mieczysław Massier (trener Zagłębia Lubin, który rozpoczynał swoją przygodę w rodzinnych Żarach), Wiesław Niemkiewicz (pierwszy mistrz kraju Zagłębia Lubin), Marek Węgierski (trener kadry narodowej kobiet) czy Bronisław Suchecki (zloty medalista Mistrzostw Dolnego Śląska).

Ponadto regularnie odwiedzamy naszych południowych przyjaciół, a mianowicie Włochów, z którymi odbywamy owocne sparingi, często pod gołym niebem w Asyżu, Chieti czy Ferrarze. Mamy stałą współpracę z takimi trenerami jak: Franco Piatti, Emanuele Renzini, Aldo Centini czy Giulio Coletta. Warto nadmienić, iż właśnie we Włoszech odnosiliśmy i odnosimy sukcesy, również szkoleniowe. Wychowanki trenera Zbigniewa Siwaka – Francesca i Martina Pietrolungo zdobyły Uniwersyteckie Mistrzostwo Włoch.

Mocno promujemy i dbamy, aby historia boksu była przekazywana kolejnym pokoleniom. Obecność legend w naszym Stowarzyszeniu to efekt wieloletnich przyjaźni i chęci podtrzymywania wspaniałej historii, o której powinni usłyszeć wszyscy!

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi. Oferujemy trenowanie we wspaniałej rodzinnej atmosferze, dobry humor i przyjaźń na wiele lat!

Trenujemy:
Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie, ul. Szpakowa 1
Wtorek, Czwartek i Piątek w godz. 16.30 do 18.00

Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Lubinie, ul. Składowa 1
Poniedziałek i Środa w godz. 17.00 do 18.30

Dodaj komentarz