Dziękujemy Dyrektorowi Marianowi Szagale

Od początku naszej współpracy z Zespołem Szkół nr 2 możemy liczyć na wielkie wsparcie dyrektora Mariana Szagały, a także pracowników placówki przy ul. Szpakowej. Chcielibyśmy Państwu za ten wielki gest ogromnie podziękować!

268a07d94ddcc19c57813ca2e903c7c5Nasze stowarzyszenie, choć młode, bo istniejemy od 2014 roku, to z dużym doświadczeniem, bo w swoich szeregach mamy przecież wielu byłych zawodników Zagłębia Lubin, a także młodych adeptów tej sztuki, którzy już mają solidny bagaż doświadczeń na ringu. Nasi debiutanci stawiający pierwsze kroki w świecie boksu, odnoszą swoje pierwsze sukcesy, porażki, uczą się jak poradzić sobie ze stresem, albo jak właściwie reagować na własne zwycięstwo i niepowodzenie w ringu, bo nie zawsze jest się numerem jeden.

Praca jaką wykonują zarówno trenerzy jak i zawodnicy nie byłaby możliwa bez wielkiego wsparcia i zaufania dyrektora Zespołu Szkół nr 2, Marian Szagały. Wielkiego pasjonata sportu, w tym boksu, który bez namysłu zezwolił nam na przeprowadzanie zajęć właśnie w placówce przy ul. Szpakowej 1, której jest dyrektorem.

Z tego miejsca chcielibyśmy głośno podziękować dyrektorowi Marianowi Szagale za bardzo owocną współpracę, zaufanie, otwartość do młodych ludzi i zrozumienie idei sportu! Gratulujemy również pięknego jubileuszu, pięćdziesięciolecia istnienia Zespołu Szkół nr 2 i życzymy kolejnych okrągłych rocznic. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kwitnąca i wspólnie będziemy cieszyć się z piękna boksu!

 

Dodaj komentarz