Polsat Sport z nami!

IMG_61342 kwietnia ponownie stanie w ringu, aby walczyć o najwyższe laury dla Polski. O kim mowa? O Tomaszu Adamku, który zmierzy się w wadze ciężkiej z Amerykaninem Erikiem Moliną. Zanim obejrzymy transmisję z tego emocjonującego zapewne meczu, kanał Polsat Sport zaaplikuje widzom dawkę porządnej pięściarskiej historii. Wywiadu o swoich poczynaniach na ringu i życiu prywatnym udzielił wspierający szkoleniowo u nas młodzież, Janusz Zarenkiewicz.

IMG_6018Wszyscy dobrze wiecie, jak ważna dla nas jest historia! Wspieramy ją w naszym Stowarzyszeniu każdego dnia, czy to na treningach, wyjazdach, prezentacjach czy stronie internetowej. Ostatnio macie okazję czytać wspomnienia Mieczysława Massiera, które zebrał i przelał na papier świętej pamięci, znakomity dziennikarz sportowy Zygmunt Łuszcz. Zapewniamy, że będzie ich jeszcze wiele. Historię sportu wspierają także media ogólnopolskie. Polsat Sport zawitał do nas, aby przeprowadzić wywiad z Januszem Zarenkiewiczem i poznać nasze pięściarki i pięściarzy.

IMG_6188– Redakcja Polsat Sport robi szereg filmów poświęconych byłym pięściarzom, którzy osiągali wspaniałe rezultaty. Wszystkie zebrane materiały, w tym wywiad ze mną, wyemitują przed walką Tomasza Adamka – przyznaje Janusz Zarenkiewicz, przekazujący wyjątkową wiedzę o boksie naszym adeptom.

Oglądajcie więc ten wyjątkowy historyczny materiał 2 kwietnia, a później oczywiście starcie naszego rodaka z Amerykaninem. Puentując, to bardzo cieszy, że historia sportu jest wciąż żywa i interesuje społeczeństwo medialne.

Dodaj komentarz