Promowaliśmy zdrowy tryb życia

Wraz z Krav Maga Be Safe, czyli klubem izraelskiej sztuki walki, promowaliśmy sportowy tryb życia w hipermarkecie Real. Dzięki uprzejmości tamtejszej dyrekcji, zostaliśmy wciągnięci do programu promocyjnego tej sieci.

Praktycznie każdy mieszkaniec naszego powiatu, który wybrał się na zakupy właśnie to wyżej wspomnianego marketu mógł być świadkiem zajęć przeprowadzonych przez Krav Maga Be Safe, a także Stowarzyszenie „Boks” Lubin. Propagujący izraelską sztukę walki wojownicy pokazali między innymi jak bronić się przed agresorem posiadającym nóż czy broń palną. Jeśli pamiętacie filmy z Jackie Chanem i sytuacje, w których zabierał on z dziecinną łatwością pistolet rywalom, to właśnie takie akcje oglądaliśmy w wykonaniu naszych koleżanek i kolegów z Krav Magi. Podsumujmy to jednym zdaniem, fenomenalny występ! Czapki z głów za umiejętności, opanowaną sztukę walki, a także organizację dla Krav Maga Be Safe.

My, podobnie jak w Księginicach, zaprezentowaliśmy mieszkańcom naszego miasta ćwiczenia na tarczy, walkę z cieniem i sporą liczbę skoków na skakance w wykonaniu Błażeja Bochenka i Damiana Kołodzieja. Pieczę trenerską sprawowali nad chłopcami Zenon Świderski oraz Dawid Oborski. Takich pokazów na pewno będzie więcej. Już 29 sierpnia ponownie zagościmy w Realu. Wtedy wraz z lubińskim klubem jiu-jitsu Tygrys, ponownie będziemy promować zdrowy tryb życia!!! Nasz występ pod koniec miesiąca będzie miał dla nas również nie tylko sportowy wymiar, ale także osobisty. Pokaz dedykujemy Zbigniewowi Siwakowi, który obecnie wraca do sił po wypadku samochodowym.

Fotorelacja z naszego obiektywu:

Fotorelacja dzięki uprzejmości Krav Maga Be Safe w Lubinie!