Na sparingi do Ferrary!!!

Mili Państwo, prezentujemy wam poniżej listę uczestników meczu Polska – Włochy, który odbędzie się 23 maja w Ferrarze. W tym pięknym i historycznym mieście dojdzie do czterech walk oficjalnych i trzech sparingowych. W tej drugiej kategorii wystąpią zawodnicy, którzy szlifują swoją pięściarską krzepę na deskach Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie.

IMG_3954Wyjazd nie byłby możliwy bez finansowego wsparcia naszego partnera w pięściarskiej ścieżce i sponsora – MPWiK, któremu pragniemy gorąco podziękować w tym momencie! Dodatkowo pamiętajmy, że wyjątkowe włoskie miejsca, do których się udacie w tym miesiącu i w przyszłości, zawdzięczamy długoletniej współpracy trenera Zbigniewa Siwaka z tamtejszą federacją bokserską i klubami.

Panie i Panowie! Jedziemy do Ferrary pokazać się z jak najlepszej strony, zarówno sportowej jak i kulturalnej. Pamiętajmy bowiem, że swoją postawą prezentujemy wizerunek polskiego i lubińskiego pięściarza. W wyżej wspomnianym mieście spotkamy się z tamtejszym prezydentem, który chce poznać LUBIN i nasze Stowarzyszenie. Promujemy więc w ten sposób także nasze rodzime miasto i region!

Prezentujemy Wam oficjalne pary podczas konfrontacji w Ferrarze:

PANIE:

57 kg.   CHERIFI HIND  vs Marta Sowizdrzał  Wrocław

PANOWIE:

86 kg.  TRABELSI MARWEN   vs  KamilBodzioch  Jelenia Góra

71 kg.  BEKKARA AMIN   vs  Michał Machnicki Świdnica

(Sparing) 60 kg. SCALA JUAN   vs  Oborski Dawid

59 kg. HICHRI ELIAS   vs  Durzynski

(Sparing) 70 kg.  ORONZO BIRARDI   vs   Patryk  Cytera

(Sparing)  54 kg. SCUCCIMARRA MARCO   vs   Blazej  Bochenek

   

 

Dodaj komentarz